2024-12-04
Зберегти у вибраніСеред перших виникли Поштова, Базарна, Горданська, Миколаївська, Німецька, Прикордонна та інші. Планування за стандартами містобудівництва почалося в кінці 20-х, Назву вулиці одержували в основному повʼязані з революційними подіями та громадянською війною. Жовтнева, К. Маркса, Леніна, К, Лібкнехта, Бакинських комісарів, Валявка та інші. У кінці 30-х на обліку перебувало до 400 вулиць. Під час окупації деякі вулиці перейменовувалися на німецький зразок. У середині 50-х затверджений, генплан забудови Кривого Рогу, що дало поштовх до розвитку мікрорайонів і вулиць.
У 1975 відбулося масове перейменування вулиць, повторне - у кінці 80-х -початку 90-х. В основному були повʼязані зі злочинною діяльністю сталіністів на зразок Жданова, Ульріха, Шкірятова, Чойболсана та ін. На карті Кривого Рогу зʼявилися вулиці Івана Сірка, Сагайдачного, Калнишевського. У кінці 80-х у назві вулиць увічнена памʼять криворіжців, які загинули у війні в Афганістані.
У Кривому Розі 1689 вулиць і провулків загальною довжиною 2024,95 км. Загальна площа 26783,67 тисяч квадратних метрів, з них заасфальтовано 18796,8 тисяч квадратних метрів, вкриті бетоном 968,7 тисяч квадратних метрів, відсівом 6916,75 тисяч квадратних метрів, бурківкою 92,67 тисяч квадратних метрів. За станом вулиць слідкують житлово-комунальні служби та квартальні комітети в приватному секторі.
Увійти до облікового запису
на порталі
Пам’ятайте, що ввічливість — одна з ознак розумної людини.
Поважайте
інших
користувачів та дотримуйтесь Правил
порталу.
Також користуючись сайтом Ви погоджуєтесь із Політикою Конфіденціальності.
Необхідно заповнити