Народилася художниця 27 листопада 1922 року в Полтавській області. Закінчила Лохвицьке педагогічне училище. У 1941 році була насильно вивезена до Німеччини як остарбайтерка. Після повернення працювала вихователькою в дитсадках, зокрема в Кривому Розі. Пропагувала традиції українського мистецтва. Малювала на склі. Учасниця виставок у Києві, Кривому Розі й навіть у Парижі. Роботи Анастасії Рак переважно зберігаються в приватних колекціях Європи.
Джерело: «Енциклопедія Криворіжжя», том 2, автор і керівник проєкту В. П. Бухтіяров, науковий керівник В. Г. Балакін, упорядник В. П. Бухтіяров, Кривий Ріг, видавництво «ЯВВА», 2005, стор. 372.
Комментування доступне тільки для авторизованих користувачів
23-02-2022 11:05
Ольга Гончар ХвостоваЇдальня по-криворізьки в 1930-х роках – з історії однієї фабрики-кухні Кривого Рогу
На кожному руднику Кривого Рогу була фабрика-кухня – величезна їдальня, де готували їжі значно більше, ніж люди могли з’їсти в стінах самої фабрики-кухні
12-02-2024 12:00
Софія Коротуненко«Ми маємо пам’ятати своє минуле»: історія криворіжця — власника ветеранського видавництва
Марко Мельник — криворіжець, засновник успішного видавництва військової літератури markobook, учасник бойових дій із 2014 року, патріот. Він розповів про наповнений подіями життєвий шлях, становлення як патріота та роль Кривого Рогу в його житті.
Увійти до облікового запису
на порталі
Пам’ятайте, що ввічливість — одна з ознак розумної людини.
Поважайте
інших
користувачів та дотримуйтесь Правил
порталу.
Також користуючись сайтом Ви погоджуєтесь із Політикою Конфіденціальності.
Необхідно заповнити