Сім'я Шильманів: який їхній зв'язок із Кривим Рогом

Сім'я Шильманів: який їхній зв'язок із Кривим Рогом
У Покровському районі Кривого Рогу є вулиця Сім'ї Шильманів. Ким були ці люди і який їхній внесок в історію Кривого Рогу — у матеріалі

Вулиця, названа на честь родини Шильманів, розташована у Покровському районі Кривого Рогу, у житломасиві Соколовка.

Юхим Натанович Шильман народився у 1901 році. Він був головним інженером Криворізького тресту «Руда». Він брав участь у відбудові гірничого Кривбасу, був одним із авторів генерального плану його реконструкції. Шильман  загинув під час випробувань нового методу підривання підземних масивів залізної руди на шахті «Профінтерн» у Кривому Розі.
Абрам Натанович Шильман народився у 1908 році. З 1934 працював головним інженером інституту «Кривбаспроект», а з 1938 - головним інженером і керуючим трестом «Руда». Керував затопленням шахт, евакуацією людей і вивезенням обладнання.
Син молодшого Шильмана Анатолій Абрамович Шильман народився у 1936 році. Займав керівні посади на Південному ГЗК (1958-1964), Інгулецькому ГЗК (1964-1979). Був організатором процесу збагачення руди; автор наукових праць.
 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Додати коментар

Поділитися у соцмережах

Пов’язані матеріали

Фото на тему

Кафе «Вогник» Тернівського району

Шахта імені головного інженера тресту "Руда"

Коментарі до статті

Немає комментарів

Додати коментар

Вас може зацікавити

Криворізьке комерційне училище початку ХХ століття

Де навчалися майбутні банкіри, бухгалтери і менеджери у Кривому Розі

Історія Гданцівського парку

У 1936 році в Кривому Розі з’явився парк, який назвали Комсомольським. Криворізька молодь створила його на правому березі річки Інгулець, а на лівому березі вже з 1927 року розташувався парк імені Федора Мершавцева (до декомунізації — імені газети "Правда").

Історія життя композиторки, що створила гімн Кривого Рогу

У 2022 році криворізькому гімну “Кривий Ріг - моє місто” виповнилося 22 роки. Авторкою музики цього твору стала Ірина Вікторівна Шевченко