Хто такий Володимир Полубоярцев: довідка

Хто такий Володимир Полубоярцев: довідка

Володимир Полубоярцев був відомим у Кривому Розі актором театру і помер у 2020 році.

На стінах Криворізького академічний міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка є пам’ятна дошка, присвячена актору. Що ще про нього відомо в контексті історії Кривого Рогу — на history.1kr.ua

Володимир Кирилович народився 24 квітня 1950 року в місті Новосибірськ Російської Федерації. Виріс у багатодітній сім’ї, де було 11 дітей, він був десятою дитиною. Батько працював будівельником, а мати — робітницею.

 

Навчався в середній школі №24 міста Новосибірська. Захоплювався волейболом і баскетболом. Займався в танцювальному гуртку. Після школи пішов навчатись у Новосибірський технікум електронних приладів, який закінчив у 1969 році. Після армії, де служив в ансамблі пісні й танцю, його взяли на роботу в Новосибірський театр музичної комедії в трупу балету.

У 1976 році Полубоярцев закінчив театральне училище та здобув спеціальності актора театру музичної комедії та соліста-вокаліста. Працював актором у Красноярську, Оренбурзі, Краснодарі, Волгограді, Івановому, Кривому РозіІз 2002 року працював на посаді директора Криворізького театру драми та музичної комедії імені Т. Г. Шевченка.

Має звання «Заслужений артист України».

 

Джерело інформації: «Кто есть кто в Кривом Роге» в 7 кн., кн. 1, Кривой Рог, 2003. С. В. Балабанов

 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Додати коментар

Поділитися у соцмережах

Пов’язані матеріали

Фото на тему

Соцмісто. Вид на будинок №16 на проспекті Металургів

Соцмісто. Пляж на лівому березі ставка в Червоній балці

У костюмерній театру

Панорама Дзержинської рудні, 1970-ті

Актриса театру Бронислава Миколаєва

Відео на тему

Кривий Ріг у 1970-1980-ті

Коментарі до статті

Немає комментарів

Додати коментар

Вас може зацікавити

Гданцівка: від 12 дворів до "залізної лихоманки" і війни

Поляки, завод, концентраційний табір — цими трьома словами можна описати історичну значимість Гданцівки для Кривого Рогу.

Володимир Бизов: кому встановлено пам'ятник біля КНУ?

У Кривому Розі є вулиця, яка названа на честь Володимира Бизова (до декомунізації - Якіра). Зараз тут — відділення УкрПошти, школа, а також пам’ятник самому Володимиру Бизову. Ким була ця людина?

Кривий Ріг — єдине місто, яке не дало перепоховати німців, - Олег Фішер

«Тут колись було кладовище», від старожилів Кривого Рогу таку фразу можна почути часто і в усіх куточках міста. І значно рідше розказують, хто саме був похований на тих зниклих кладовищах.